β-HB

β-HB
Mindray, β-HB analizini kantitatif, tam otomatik ve enzimatik kolorimetrik yöntem ile sağlayabilir. β-HB testi, ketoasidoz başlangıç dönemini teşhis etmek için idrar keton testine göre çok daha değerlidir. İdrarda keton analizi yerine serumda keton analizi ile, ölçüm hassasiyetsizliğinden kaynaklanacak yanlış negatif sonuçları ve ilaç etkileşiminden kaynaklanabilecek yanlış pozitif sonuçların riskini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

G6PD

G6PD
Mindray, UV enzimatik yöntem ile G6PD eksikliği tayini için tam otomatik bir test geliştirmiştir. G6PD reaktifi kullanıma hazırdır ve manuel işlem yapmadan biyokimya analizörlerinde analiz edilebilir. Mindray G6PD testi, G6PD eksikliği tümör taraması ve hasta yönetimi için uygun sürede,kantitatif ve hassas sonuç verebilir.

Reflotron Plus Biokimya Cihazı

Reflotron Plus Biyokimya Cihazı ile Alkalin Fosfotaz, Amilaz, Bilirubin, Kolesterol, CK, Kreatin, GGT, GOT, GPT, Glukoz, HDL Klestrol, Hemoglobin, Potasyum, Pankreatik Amilaz, Trigliserid, Üre ve Ürik Asiti kantitatif olarak ölçer.

Klinik Kimya Analizörü BS-300

Klinik Kimya Analizörü BS-300 Saatte 300 test sunabilen tek başına ve rastgele erişimli klinik kimya analizörü. Saatte 300 test, ISE (K, Na, Cl) ile saatte 480 test’e kadar
24 saat soğutmalı reaktif tepsisi, Opsiyonel barkod tarayıcısı,Bağımsız karıştırıcı
Tek kullanımlık küvetler ve otomatik yükleme sistemi
Dil ayarlayabilme özelliği,Örnek için ön-seyreltme ve sonradan seyreltme
Çift yönlü LIS ara yüzü

Klinik Kimya Analizörü BS-200

BS-200 Klinik Kimya Analizörü klinik laboratuarlarında in vito diyagnostik kullanıma yönelik otomatik bir kimya analizörüdür ve serum, plazma, ürin veya beyin omurilik sıvısı numunelerinde in vitro nicel klinik kimya saptamaları için tasarlanmıştır.
Aven Medikal olarak manuel, spektrofotometreler ve otoanalizörlerde kullanıma uygun, farklı markalarda biyokimya kitlerinin satış ve aplikasyon hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip tüm reaktif markalarının satışını yapmaktayız.

Firmamız kurumların istekleri doğrultusunda test/saat kapasiteleri değişen otoanalizör ve spektrofotometrelerin satış, teknik servis hizmeti, reaktif desteği ve aplikasyon hizmetini sağlamaktadır. Özel kurumlara belirli limitler dahilinde kit karşılığı cihaz kurulumu da yapmaktayız.