Mycoplasma ID/AST Test Kit

Mycoplasma ID/AST Test Kit (Microbiology Assay)

Mycoplasma Gonokokal olmayan üretrit (NGU), servikal, pelvik inflamatuar hastalık, orşit, epididimit ve ana patojenlerin diğer hastalıkların nedenidir. Bu erkekler ve kadınlar için kısırlığa neden olabilir. Bu patojenler AIDS enfektiviteyi ve diğer cinsel yolla bulaşan hastalığa neden, saldırı ve genitoüriner epitel hücrelerini yok edebilir. Klinik cinsel yolla bulaşan hastalıklar, ana UU ve MH de dahil olmak üzere, Mycoplasma neden olabilir. Onun insidansı insan sağlığı için ciddi bir zarar haline gelmiştir antibiyotik direnci ile birlikte artış olmuştur. Zamanında ve doğru tanı Mycoplasma yayılması tedavisinde ve önlenmesinde anahtarıdır. Bu Autobio kiti kültür izolasyonu, tanımlanması, ureaplasma urealyticum (UU) ve Mycoplasma hominis (MH) ve 12 yaygın olarak kullanılan antibiyotiklerin klinik duyarlılık sayımı için kullanılır..

Test Metodu
Mycoplasma kiti yetiştirme ve biyokimya reaksiyona dayanır. Üre U.urealyticum ve bırakma NH3 için Üreaz tarafından çürümüş olabilir ve arginin Mycoplasma hominis için Arginaz tarafından çürümüş olabilir ve NH3 bırakın. Ardından NH3 sıvı ortam içinde artan bir pH neden olur. Göstergenin gelen renk değişimi sonucu yargılamak için kullanılır.
Duyarlılık şeridi 12 antibiyotikler, iki konsantrasyonda her birini içerir. Mycoplasma antibiyotiğe hassas ise, enzimin aktivitesi renk herhangi bir değişikliğe yol inhibe edilir.

Klinik yansımalar
Mikoplazma vb Nngonoccal Uethritis (NGU), servikal, pelvik inflamatuar hastalık, orşit, epididimit, giden ana patojenlerden biridir ve erkekler ve kadınlar için kısırlığa neden olabilir. Bu patojenler saldırı ve AIDS enfeksiyon ve diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklar neden genitoüriner epitel hücrelerini yok edebilir.

Autobio avantajları
• 24 saat içinde sonuçları. Yetiştirme hızlı ve test sonuçları tutarlıdır.
• Kolay çalıştırmak için. UÜ ve MH ayrılmış ekimi, kimlik ve numaralandırma fazla aynı anda tamamlanmıştır.
• duyarlılık iki konsantrasyonlarında antibiyotiklerle test edilir.
• 5 kategoride 12 antibiyotik Duyarlılık klinik tedavisi için daha fazla seçenek veriyor, test edilir