Plastik / Cam Malzemeler

Plastik / Cam Malzemeler
Plastik Malzemeler Sağlam ve zorlu işlemlerde kullanıma uygun plastik malzemeler.
Cam Malzemeler Kalitesi ve kullanımı ile en iyi cam malzemeler sizleri bekliyor.

Vakumlu Tüpler

Vakumlu Tüpler Hızlı Pıhtılaştırıcı Tüpler
BD Vacutainer RST Plus Kan Toplama Tüpü, in vintro diagnostik kullanım amacıyla kimya testleri için serum elde etmek üzere venöz kan örneklerini toplamak, ayırmak, taşımak ve işleme koymak için kullanılan tek kullanımlık bir tüptür..

Kart / Strip Testler

Kart / Strip Testler
Arsima Medikal CTK Testlerinin Türkiye bayiliğini yürütmekte olup CTK Markasının altında ki tüm kaset ve strip testleri temin etmektedir.
Laboratuvar Sarf Malzemeleri
Arsima Medikal bir hastanenin yada bir tıp merkezinin Laboratuvarının ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri temin edebilecek kapasitede bir firmadır.
Arsima Medikal olarak manuel, spektrofotometreler ve otoanalizörlerde kullanıma uygun, farklı markalarda biyokimya kitlerinin satış ve aplikasyon hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip tüm reaktif markalarının satışını yapmaktayız.

Firmamız kurumların istekleri doğrultusunda test/saat kapasiteleri değişen otoanalizör ve spektrofotometrelerin satış, teknik servis hizmeti, reaktif desteği ve aplikasyon hizmetini sağlamaktadır. Özel kurumlara belirli limitler dahilinde kit karşılığı cihaz kurulumu da yapmaktayız.