β-HB

β-HB
Mindray, β-HB analizini kantitatif, tam otomatik ve enzimatik kolorimetrik yöntem ile sağlayabilir. β-HB testi, ketoasidoz başlangıç dönemini teşhis etmek için idrar keton testine göre çok daha değerlidir. İdrarda keton analizi yerine serumda keton analizi ile, ölçüm hassasiyetsizliğinden kaynaklanacak yanlış negatif sonuçları ve ilaç etkileşiminden kaynaklanabilecek yanlış pozitif sonuçların riskini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

G6PD

G6PD
Mindray, UV enzimatik yöntem ile G6PD eksikliği tayini için tam otomatik bir test geliştirmiştir. G6PD reaktifi kullanıma hazırdır ve manuel işlem yapmadan biyokimya analizörlerinde analiz edilebilir. Mindray G6PD testi, G6PD eksikliği tümör taraması ve hasta yönetimi için uygun sürede,kantitatif ve hassas sonuç verebilir.

Klinik Kimya Reaktifleri

Klinik Kimya Reaktifleri
Yeni klinik kimya reaktiflerimiz Mindray’in BS serisi otomatik klinik kimya analizörleriyle birlikte çalışmak üzere özel olarak geliştirilmişlerdir. Yüksek güvenilirlik ve doğruluk sunarlar. Büyük ambalajı ayni zamanda uygun maliyetlidir ve tüm klinik kimya analizörlerinin ihtiyaçlarını karşılar.

Services Style 2

Arsima Medikal olarak manuel, spektrofotometreler ve otoanalizörlerde kullanıma uygun, farklı markalarda biyokimya kitlerinin satış ve aplikasyon hizmetini müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip tüm reaktif markalarının satışını yapmaktayız.

Firmamız kurumların istekleri doğrultusunda test/saat kapasiteleri değişen otoanalizör ve spektrofotometrelerin satış, teknik servis hizmeti, reaktif desteği ve aplikasyon hizmetini sağlamaktadır. Özel kurumlara belirli limitler dahilinde kit karşılığı cihaz kurulumu da yapmaktayız.